Manažer pro obchod a marketing

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Bezpečnostní agentura hledá Manažera pro obchod a mrketing

Požadujeme:

- minimálně středoškolské s maturitou

- řidičský průkaz B

- komunikativnost, příjemné vystupování, flexibilita, osobní angažovanost

- znalost PC (office)

- praxe v oboru výhodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

- plánování a koordinace jednání

- vedení související administrativy

- hledání nových zákazníků

- vytváření nových obchodních koncepcí

Zaměstnanecké výhody:

- práce na HPP s pružnou pracovní dobou

- příjemný pracovní kolektiv a pracovní prostředí

- motivující platové ohodnocení

- notebook + mobilní telefon

- služební automobil pro plnění pracovních činností

- příjemné pracovní prostředí

Nástup možný od 1.11.2016

V případě, že Vás nabídka zaujala, zasílejte svůj životopis na uvedený e-mail.

Společnost

MONIT plus, s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 101-500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Hviezdoslavova 29a, 62700 Brno (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Bezpečnost a ochrana majetku a osob
Profese: Manažer v oboru Management
Alternativní názvy profese: Manažer, Marketing manager, Manažer obchodní administrativy

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11 / 2016

Ostatní

  • Vhodné pro OZP
  • Dobrá dostupnost MHD
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MONIT plus, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MONIT plus, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému