Operátoři výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - operátoři výroby.

Místo výkonu práce: Plazy č.p. 128 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: telefonicky: kontakt, kontakt(po-pá, 9-15 hod.) Náplň práce: Obsluha strojů na montážní lince. Zodpovědnost za efektivní fungování výrobní linky na své směně, za dodržování technologických postupů a za kvalitu konečného produktu. Zaměstnanecké výhody: stravenky.

Společnost

YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o.

Lokalita pracoviště

Plazy 128, 293 01 Mladá Boleslav 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 000 - 23 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

13.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému