mistr/mistrová

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VJB PARTNER GROUP, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - mistr/mistrová.

Kontakt: POUZE e-mailem: kontakt; kontakt Pracovní doba: 6.00 - 14.30 hod. Vhodné pro ženy. Základy německého jazyka podmínkou, základy práce na PC, emaily excel. Práce ve výrobní firmě výhodou. Dřívější zkušenosti s Organizováním výroby výhodou. Nabízíme : 5 týdnů dovolené, závodní stravování, čtvrtletní a vánoční odměny . Životopis zaslat na mail kontakt nebo telefonicky na tel.kontakt- pan Hoch.

Společnost

VJB PARTNER GROUP, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

K Lanovce 1042, 362 51 Jáchymov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr ve výrobě v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VJB PARTNER GROUP, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VJB PARTNER GROUP, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému