Obsluha stroje na navíjení jader

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SEDLBAUER , s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - obsluha stroje na navíjení jader.

POŽADAVKY: manuální zručnost, schopnost učit se, flexibilita, týmová spolupráce. NÁPLŇ PRÁCE: obsluha stroje na navíjení jader a přdružené činnosti. SMĚNNOST: jednosměnný nebo dvousměnný provoz NABÍZÍME: po zkušební době navýšení základní mzdy, možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou a práci v dobrém kolektivu. VÝHODY: prémie, příplatek za docházku, závodní stravování. KONTAKT: Matouš Robert, tel: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

SEDLBAUER , s.r.o.

Lokalita pracoviště

Číčenice 111, 387 71 Číčenice (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SEDLBAUER , s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SEDLBAUER , s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému