MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ + PERSONALISTA/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hospic sv. Zdislavy, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky - mzdová/ý účetní + personalista/ka.

Požadujeme: - úplné střední vzdělání - dobrou znalost práce na PC (Word, Excel) - 2 roky praxe s personální agendou (kontrola docházky - směny, tvorba pracovních smluv) - praxe ve mzdovém účetnictví (směny, příplatky za svátky, víkendy, noční, potvrzení příjmů) - zasílání přehledů (OSSZ, ZP) - přihlášky, odhlášky zaměstnanců Nabízíme: - 25 dní dovolené - jednosměnný provoz - práce na plný úvazek na HPP - příspěvek na stravování - příjemné pracovní prostředí - mzda 19.000,- až 22.000,- Kč / měsíc (dle praxe) Nástup: dle dohody Místo výkonu práce: Liberec V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete, prosím, Váš profesní životopis a motivační dopis na kontakt. Zasláním přihlášky vč. životopisu udělujete Hospicu sv. Zdislavy, o.p.s., IČ 287 00 210 souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu §5, odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

Společnost

Hospic sv. Zdislavy, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Horská 1219, 460 14 Liberec 14 (Liberecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • mzdové účetnictví
  • personalistika

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hospic sv. Zdislavy, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hospic sv. Zdislavy, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému