Operátor bezpečnostní služby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Special Service International, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři bezpečnostních služeb - operátor bezpečnostní služby.

Místo práce: Milady Horákové 686/12, Praha 7 Náplň práce: - jedná se o dispečink (nepřetržitý provoz) v rámci firmy - kontrola a evidence docházky zaměstnanců - vyřizování telefonátu v rámci společnosti - pokrývání neobsazených směn - zajištění náhrady - komunikace s klienty, zodpovídání dotazů klientů přes telefon či e-mail - administrativní zpracování své denní činnosti (evidence tabulek, statistik) - řešení mimořádných situací na objektu - kontrolní činnost Co od vás očekáváme - věk od 18 let - výpis z rejstříku trestů - uživatelskou znalost práce na PC - základní znalost AJ - zájem o dlouhodobou brigádu Co vám nabízíme - zázemí stabilní společnosti - dlouhodobou brigádu - možnost výběru směn - bonus za přivedení nového zaměstnance 2 000 Kč - nástup ihned Pracoviště na Praze 8 u stanice metra Palmovka. Jedná se o nepřetržitý provoz, směny 06:00-18:00, 18:00-06:00. V případě zájmu zašlete CV s aktuální fotografií. Kontaktovat budeme pouze vybrané uchazeče.

Lokalita pracoviště

Milady Horákové 686, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 - 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

23.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Special Service International, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Special Service International, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému