Strážný

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ABAS IPS Management s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - strážný.

Místo výkonu práce: Olomouc, Přerov, Prostějov. Nabízíme různé pracovní pozice - strážný, manipulant, vrátnice, vedoucí směny atd. Okamžitý nástup, motivační ohodnocení, vyplácení záloh na mzdu. Požadujeme čistý rejstřík, certifikát pro výkon strážného výhodou (případně zajistíme). Zaměstnanecké výhody: výkonnostní odměny. Práce na HPP nebo DPP, doba určitá nebo neurčitá. Úvazek 40 hod./týden (příp. i zkrácený). Jednosměnný provoz, dvousměnný provoz, dělené směny, noční provoz. Vhodné i pro OZP a absolventy. První kontakt je možný POUZE telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 15:00 hod. nebo mailem.

Lokalita pracoviště

Olomouc, Olomouc (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 500 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ABAS IPS Management s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ABAS IPS Management s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému