Osobní asistent sociálních služeb (v domácí péči)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hewer - občanské sdružení hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - osobní asistent sociálních služeb (v domácí péči).

Místo výkonu: Praha Prvotní kontakt: Kirchnerová Eliška, e-mail: kontakt Pro naše klienty v Praze a okolí hledáme osobní asistenty/tky (pečovatele). Osobním asistentem se může stát každý zdravotně způsobilý a bezúhonný člověk, který má dokončené základní vzdělání a je ochotný si ho dále doplňovat. Náplní práce osobního asistenta je pomoc znevýhodněným spoluobčanům (hygiena, podávání jídla, drobný úklid, doprovody, společnost atd.) Požadujeme: * minimálně základní vzdělání, ochotu a schopnost se dále vzdělávat * bezúhonnost * trpělivost, empatii a vstřícnost * zdravotní způsobilost – dobrou fyzickou zdatnost * spolehlivost, poctivost a svědomitý přístup k práci *komunikativní osobnost se zájmem o přímou práci s klientem * časovou flexibilitu * ochotu cestovat hromadnou dopravou Uvítáme: * požadované vzdělání (např. kurz pracovníka v sociálních službách) * praxi a zkušenosti v práci s lidmi v sociální oblasti * střední zdravotnické vzdělání Finanční ohodnocení: Výkon činnosti osobního asistenta je na Dohodu o provedení práce (DPP) s odměnou za hodinu práce 75 - 100,- Kč, dále na Dohodu o pracovní činnosti (DPČ) a hlavní pracovní poměr (HPP) s odměnou za hodinu práce 85 - 120 Kč. HPP je podmíněn prokazatelnou praxí a dokončeným kurzem praco

Společnost

Hewer - občanské sdružení

Lokalita pracoviště

Černokostelecká 2020, 100 00 Praha 10 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 75 - 120 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hewer - občanské sdružení výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hewer - občanské sdružení o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému