provozní elektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost METAZ Týnec a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní elektromechanici - provozní elektrikář.

Náplň práce: - základní odborné práce při instalaci, zapojování a opravách elektrických strojů a energetických zařízení Požadujeme: - SOU/SŠ elektrotechnického zaměření - platná vyhláška 50/78 Sb., minimálně § 6 - podmínkou - praxe minimálně 2 roky na obdobné pozici Nabízíme: - velmi dobré finanční ohodnocení - možnost seberealizace a dalšího profesního růstu v rozvíjející se společnost

Společnost

METAZ Týnec a.s.

Lokalita pracoviště

Ing. Fr. Janečka 147, 257 41 Týnec nad Sázavou (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Provozní elektromechanici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

24.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Pošlete inzerát známému