Údržbář - mechanik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Typos, tiskařské závody, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři - údržbář - mechanik.

Náplň práce: - opravy strojů a zařízení dle požadavků výroby a technického úseku - opravy všech typů technického vybavení budovy - technická podpora pracovníkům výroby - pozice je vhodná i pro schopné absolventy Požadujeme: - vyučen ve strojírenském oboru, praxi v údržbě či na technické pozici alespoň 1 rok - znalost čtení technické dokumentace, řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič - VZV průkaz, svářečský průkaz a znalost práce se soustruhem výhodou - manuální zručnost - práci v dvousměnném provozu, pohotovosti a výjezdy - zodpovědný a pečlivý přístup k plnění pracovních povinností - pečlivost, logické uvažování, spolehlivost a svědomitost - aktivní přístup a samostatnost - pozice je vhodná i pro schopné absolventy Nabízíme: - práci ve stabilní a perspektivní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí - možnost nástupu ihned nebo dle dohody - zkušební doba 3 měsíce - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou - práci ve dvousměnném provozu - příplatky za směnnost, pohotovost, proplácení přesčasů - příspěvek na penzijní připojištění a závodní stravování Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na kontakt. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Lokalita pracoviště

Podnikatelská 1160, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Provozní zámečníci, údržbáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Typos, tiskařské závody, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Typos, tiskařské závody, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému