Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Armáda spásy v ČR hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb - řídící pracovníci v oblasti finančních služeb.

Místo výkonu práce: Tusarova 1271/60, 17000 Praha 7 Kontakt:Opltová Evelína, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Armáda spásy, oblastní ředitelství pro Prahu, Ústecký a Karlovarský kraj vypisuje výběrové řízení na pozici oblastního ekonoma Hlavní cílem pracovní náplně oblastního ekonoma je ekonomická a provozní stabilita sociálních služeb oblasti, jejich soběstačnost a schopnost dalšího rozvoje v regionu v rámci systému finančního řízení Armády spásy. Hlavní zodpovědnosti: - ekonomická stabilita oblasti - znalost zdrojů (dotace, zadávací řízení, projekty - způsoby získávaní), - znalost pravidel potřebných pro sestavení rozpočtu v rámci oblasti a odeslání pokynů ředitelům organizačních jednotek - optimalizace nákladů (na základě interních materiálů…) Požadujeme: - min. středoškolské vzdělání s maturitou/ ideálně VŠ se zaměřením na ekonomii - praxi v oboru min. 2 roky (výhodou praxe v neziskové organizaci) - čistý trestní rejstřík - uživatelskou znalost PC dovedností (MS office) - organizační schopnosti - spolehlivost a přesnost - plánování a systematičnost - ztotožnění se s křesťanskými hodnotami Nabízíme: - zázemí mezinárodní křesťanské organizace - systém benefitů - odpovídající platové ohodnocení, nástupní plat 27 000 Kč - možnost vzdělávání - podporu osobnostního růstu Místo výkonu práce: Praha Nástup: dohodou Pracovní smlouva na dobu určitou, po zaškolení a vyhodnocení spolupráce, možno prodloužit na dobu neurčitou. Pokud vás tato nabídka zaujala, odešlete svůj životopis a motivační dopis na adresu asistentky oblastního ředitele, Evelíny Opltové, kontakt, a to nejpozději do: 25. 9. 2016. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu setkání, které proběhne 4. 10. 2016, od 15.00 hod. v Praze. "Zasláním materiálů o své osobě zájemce o zaměstnání souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu výběrového řízení na danou pracovní pozici. Poté budou všechny materiály skartovány."

Společnost

Armáda spásy v ČR

Lokalita pracoviště

Tusarova 1271, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční manažer v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb

Mzdové podmínky

Základní mzda: 27 000 - 27 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Armáda spásy v ČR výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Armáda spásy v ČR o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému