Řidič kamionu pro převoz zemědělské techniky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Humares s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - řidič kamionu pro převoz zemědělské techniky.

ND. Pro úspěšnou společnost podnikající už přes 20 let v oblasti zemědělské techniky hledáme Řidiče kamionu pro převoz špičkové zemědělské techniky. Náplní práce je dovoz a rozvoz strojů po celé republice i na Slovensko. Jedná se i o kompletaci stroje u zákazníků, naložení, vyložení a uvádění dovezených strojů do provozu, předvedení zákazníkovi. Požadavky: Schopnost samostatné práce při přípravě zemědělské techniky a její dopravě Komunikace se zákazníkem při předvádění zemědělské techniky a uvádění strojů do provozu Zájem o nejmodernější špičkové zemědělské stroje Řidičské oprávnění skupiny C Vzdělání technického směru se zaměřením na zemědělskou techniku Vítána znalost cizích jazyků (angličtina, němčina) Bydliště s každodenní dojízdností do Uherského Brodu/Luhačovic/Bojkovic Odměna: 20 000 Kč – 30 000 Kč v závislosti na praxi, odbornosti a výsledků práce

Společnost

Humares s.r.o.

Lokalita pracoviště

Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Humares s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Humares s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému