Řidiči nákladního automobilu nad 3,5 t

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FUNGHI CZ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - řidiči nákladního automobilu nad 3,5 t.

Z: 22.8.2016, A:18.11.2016. Místo výkonu: Lhotka 33, 743 01 Bílovec Náplň práce: rozvoz žampionů chladírenským vozem po republice a zemích EU Požadujeme: nutný řidičský průkaz C, profesní průkaz, psychologické vyšetření, karta řidiče. Nástup možný ihned, nepřetržitý provoz.Zaměstnanecké výhody: možnost stravování. V případě zájmu kontaktujte pí. Jedličkovou na tel č. kontakt, e-mailem: kontakt nebo osobně v pracovních dnech 8-15 hod.

Společnost

FUNGHI CZ, a.s.

Lokalita pracoviště

Bílovec 33, 743 01 Bílovec 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Noční provoz

Datum nástupu

23.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FUNGHI CZ, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FUNGHI CZ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému