Pracovník/ce vztahů k veřejnosti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Zoologická zahrada Ostrava, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté pro styk s veřejností - pracovník/ce vztahů k veřejnosti.

Místo výkonu práce: ZOO Ostrava, příspěvková organizace Kontakt: p. Věra Ulivelli, kontakt Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici pracovníka vztahů k veřejnosti pro komunikaci v polském jazyce. Požadujeme vysokoškolské vzdělání nejlépe přírodovědného zaměření, zkušenosti s prací s různými cílovými skupinami (širokou veřejností, seniory, dětmi, handicapovanými ad.) při organizování nejrůznějších aktivit. Dále požadujeme organizační schopnosti, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení a schopnost pracovat v pracovním kolektivu. Další požadavky: - Výborný ústní a písemný projev v českém jazyce - Výborný ústní a písemný projev v polském jazyce - Znalost práce na PC - Odolnost vůči pracovnímu stresu - Komunikativnost - Kreativita a flexibilita - Znalost angličtiny či kteréhokoli dalšího jazyka výhodou - Řidičský průkaz skupiny B výhodou - Trestní bezúhonnost Platová třída 9 s možností osobního ohodnocení až do výše 50 % tarifního platu, 5 týdnů dovolené. Termín zaslání přihlášek do 31. 8. 2016. Termín výběrového řízení: v 1. polovině září 2016 Přihlášky prosím zasílejte na: kontakt V případě nesplnění požadavků na vzdělání a způsobilost, nebudeme na přihlášky reagovat. Děkujeme za pochopení!

Společnost

Zoologická zahrada Ostrava, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Michálkovická 1137, 710 00 Ostrava 10 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 520 - 18 890 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zoologická zahrada Ostrava, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zoologická zahrada Ostrava, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému