Hodnotitel/ka skotu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Českomoravská společnost chovatelů, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti zemědělství, lesnictví, rybářství a vodního hospodářství - hodnotitel/ka skotu.

Místo výkonu práce: Olomoucký a Moravskoslezský kraj Kontakt: kontakt, tel. kontakt Popis: Zodpovídá za provedení lineárního popisu dcer po testovaných býcích podle schválené metodiky. Provádí lineární popis u všech matek býků navržených oprávněnými organizacemi. Podílí se na přípravě zvířat před výstavou. Při návštěvách jednotl. chovů sleduje úroveň označení hosp. zvířat. Provádí plošné hodnocení krav dle požadavků jednotl. chovatelů. Benefity: 5 týdnů dovolené, kapitálové životní pojištění, stravenky HPP na dobu určitou 1 rok, poté neurčitá Požadujeme úplné střední odborné vzdělání s maturitou zemědělského směru.

Společnost

Českomoravská společnost chovatelů, a.s.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Českomoravská společnost chovatelů, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Českomoravská společnost chovatelů, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému