Konstruktér/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SE-MI Technology, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - konstruktér/ka.

Místo výkonu práce: Matuškova 10, Slezská Ostrava, 710 00 V případě zájmu posílejte své strukturované životopisyna email kontakt Nástup: ihned Požadavky - SŠ/VŠ, praxe min. 3 roky v konstrukční oblasti se zaměřením na strojírenství, znalost práce v 3D systému. Náplň - zpracování výkresové dokumentace, samostatné řízení projektu, jednání s výrobním oddělením. Stravenky, 5 týdnů dovolené

Lokalita pracoviště

Matuškova 1929, 710 00 Ostrava 10 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SE-MI Technology, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SE-MI Technology, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému