Strojní konstruktér/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SVAN Chrudim s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - strojní konstruktér/ka.

Místo výkonu práce: U Cukrovaru 789, Slatiňany Nástup od 1.9.2016, po dohodě je možné i jiný nástupní termín. POŽADAVKY: znalost AutoCAD, samostatnost a flexibilitu. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování a motivační odměny První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 7-15hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně a to v Po-Pá od 8-14hod.

Společnost

SVAN Chrudim s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Cukrovaru 789, 538 21 Slatiňany, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SVAN Chrudim s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SVAN Chrudim s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému