technolog lisovny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Futaba Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici technologové, normovači - technolog lisovny.

Požadavky: - min. SŠ vzdělání v oboru strojírenství - znalost práce na PC –> MS Office , AutoCad výhodou - AJ – základní znalost - zkušenosti a znalosti z oboru strojírenství a průmyslové automatizace výhodou - trpělivost, přesnost, kreativita, flexibilita, týmové jednání - znalost 3D programů a technického kreslení. - praxe na obdobné pozici v oblasti automotive - zkušenosti s tvářecími nástroji Náplň práce: - odpovědnost za správný chod progresových a transferových lisů a nastavení výrobních zařízení - odpovědnost za realizaci změn výrobku/procesu na svěřeném úseku - vedení požadované dokumentace a vypracovávání analýz - komunikace s výrobními odděleními, reportování vedoucím pracovníků - řešení zákaznických reklamací a interních neshod - účast při zavádění nových projektů Další podmínky budou upřesněny během osobního pohovoru. Nabízíme: Sociální výhody: - nenárokovou složku mzdy, mzdové příplatky (za práci v noci, o víkendu a přesčas), speciální příplatky - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dopravu - příspěvek na závodní stravování - příspěvek na penzijní nebo životní připojištění - příspěvek na sportovní vyžití formou účelových kuponů - příspěvek na nákup vitamínů V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZASÍLEJTE SVŮJ ŽIVOTOPIS NA e-mail marketa.bartakova@fcz.

Společnost

Futaba Czech, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Baštínov 130, 580 01 Havlíčkův Brod 1 (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 100 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Futaba Czech, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Futaba Czech, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému