Technik GPS - sledování, autotronik, elektromechanik, autoelektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SPED-IT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici dispečeři v elektronice - technik gps - sledování, autotronik, elektromechanik, autoelektrikář.

Místo výkonu práce: hl.m Praha Kontakt: Polák Jan, e-mail: kontakt Co vás čeká Práce v mladém kolektivu. Provádíme instalace, servis mobilních jednotek a externích hladinoměrů do osobních, nákladních vozidel, stavební a zemědělské techniky, lodí a kolejových vozidel. Práce probíhá zpravidla u zákazníka. Jezdíme servisními vozidly Fiat Ducato, v okruhu +/-100km v okolí Prahy. Občasná práce o víkendu. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Požadujeme znalost a dovednost práce s elektronikou, pájení, manuální zručnost, znalost práce na PC (servisní SW), základy autoelektriky osobních a nákladních vozidel, el. schéhata řidičské oprávnění sk. B, chuť pracovat. Výhodou bude, pokud budete umět Automechanik, řidičské oprávnění sk. C, Co vám můžeme nabídnout Silné zázemí prosperující společnosti, zaměstnanecké výhody, služební telefon, pravidelná mzda.

Společnost

SPED-IT s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SPED-IT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SPED-IT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému