Úklidoví pracovníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Filipa, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - úklidoví pracovníci.

Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 1260 293 06 Kosmonosy Prvotní kontakt: telefonicky: kontakt(po-pá 8-16 hod.) nebo emailem: kontakt Volné pracovní místo pouze pro OZP! Popis práce: - plní úkoly vyplývající z příručky kvality a požadavků normy ISO/TS 16949 - úklid administrativních prostor - úklid komunikací ve skladu pomocí mycího stroje - odpovídá za čistotu pracoviště - třídění odpadu dle jednotlivých kontejnerů - úklid šaten pracovníků - plní ostatní pokyny a úkoly od přímého nadřízeného. Požadavky: - zkušenosti na stejné nebo podobné pozici - flexibilní přístup k řešení problémů, samostatnost, spolehlivost, preciznost

Společnost

Filipa, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 1260, 293 06 Kosmonosy, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 6 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Filipa, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Filipa, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému