Asistent/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CARMEL Auto CZ, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/ka.

Místo výkonu práce (adresa): Lihovarská 1378/11, 716 00 Ostrava-Radvanice Kontakt emailem. Požadavky: - německý a anglický jazyk na komunikativní úrovni - praxe na obdobné pozici - časová flexibilita Náplň práce: - řešení ad-hoc úkolů - příprava podkladů pro služební cesty - překlady dokumentů a tlumočení na jednáních - komunikace s ostatními odděleními Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 75 Kč

Společnost

CARMEL Auto CZ, s. r. o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CARMEL Auto CZ, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CARMEL Auto CZ, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému