Doručovatel/ka v alternativní síti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČESKÁ POŠTA, státní podnik hledá vhodného kandidáta na pozici Doručovatelé listovních poštovních zásilek - doručovatel/ka v alternativní síti.

Pozice: doručovatel v alternativní síti Zkrácený pracovní úvazek na 32,5 hod. týdně. Jedná se o roznos propagačních materiálů do domácností a firem v Příbrami + roznos denního tisku v brzkých ranních hodinách. Nástup od 1.10.2016 na dobu určitou do 31.3.2017. Mzda: 7 700,- až 8 500,- Kč event. i více. Kontakt:Hulinská Zuzana, tel. kontakt, e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Gen. R. Tesaříka 179, 261 01 Příbram 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Poštovní doručovatel v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Doručovatelé listovních poštovních zásilek

Mzdové podmínky

Základní mzda: 7 700 - 8 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČESKÁ POŠTA, státní podnik výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČESKÁ POŠTA, státní podnik o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému