operátor výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kovů - operátor výroby.

místo výkonu práce:Průmyslová zóna Triangle Minice č.p. 60,Velemyšleves,438 01 Žatec 1 Náplň práce: - obsluha poloautomatické výrobní linky (výroba tlumičů do aut) - manipulace s komponenty, polotovary a výrobky - čištění a základní údržba strojního zařízení - kontrola kvality výroby Požadavky: - nejlépe SOU nebo SOŠ technického zaměření výhodou - pracovní zkušenost na obdobné pozici ve výrobním podniku podmínkou - manuální zručnost, pečlivost - ochota pracovat na směny - spolehlivost, zodpovědnost, týmovost, aktivní přístup kontakt: telč. kontakt(8-17 hod), email: kontakt

Společnost

Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Velemyšleves 60, 438 01 Žatec 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 700 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

21.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému