HR ADVISOR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Akzo Nobel Coatings CZ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce - hr advisor.

SŠ vzdělání, všeobecný přehled v oblasti recruitmentu a vzdělávání, znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou, minimálně 2 roky praxe, znalost v systému BIS 4 nebo jiného docházkového systému, velmi dobré komunikační schopnosti a ochotu dále se rozvíjet, znalost pracovně právních vztahu, předchozí působení ve výrobní společnosti výhodou, samostatnost, kreativitu, kombinační myšlení a všeobecný rozhled, odolnost vůči stresu, ŘP skupiny B. Mzda: 23 000 - 25 000 Kč, pracovní smlouva na dobu neurčitou, dovolená navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění. Náplň práce: Nábor zaměstnanců od A do Z, příprava výběrových řízení, aktivní volání vhodným kandidátům, koordinace dalších kroků s uchazeči (pohovory, nástupy, relokace atd.), reporting, vedení docházkového systému, příprava mzdových podkladů. Pracoviště Opava, nástup možný ihned, KO: Novák Petr, tel.: kontakt, e-mail: kontakt.

Lokalita pracoviště

Podvihovská 304, 747 70 Opava 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Personalista v oboru Lidské zdroje
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Akzo Nobel Coatings CZ, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Akzo Nobel Coatings CZ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému