Dělník ve výrobě stavebních hmot

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Krkonošské vápenky Kunčice, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - dělník ve výrobě stavebních hmot.

Náplň práce: obsluha balící a pytlovací linky, seřizování, čištění, úklid a kontrola výrobního zařízení, spolupráce na opravách Požadujeme: vzdělání základní, preferujeme - střední odborné, zvládnutí částečně monotónní výroby, manuální zručnost, technické uvažování, flexibilita - jednosměnný provoz, znalost základní údržby strojního zařízení výhodou, průkaz řidiče VZV - výhodou Nabízíme: působení v silném a stabilním holdingu, zaměstnanecké benefity - týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění a stravu, mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a zkušenostem, doba určitá (1 rok) s možností prodloužení Nabídky s profesním životopisem zasílejte na osobní oddělení společnosti Krkonošské vápenky Kunčice a.s., č.p. 150 543 71 Kunčice nad Labem nebo na e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Kamenný Pahorek 88, 417 23 Košťany u Teplic, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Krkonošské vápenky Kunčice, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Krkonošské vápenky Kunčice, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému