pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr.Bc. Marcela Šupíková hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě - pomocní pracovníci v rostlinné výrobě.

místo výkonu práce: okres Louny - pozemky zaměstnavatele nutná praxe v ovocnářství - speciální kultury drobné ovoce 1 rok, znalost pěstování speciálních kultur drobného ovoce náplň práce: sběr ovoce, třídění ovoce, obalové hospodářství, manipulační práce, výsadba vč. ošetření po výsadbě, monitoring škůdců a nebezpečných patogenů kontakt: kontaktnebo email: kontakt kontakt: tel.č. kontakt, email: kontakt

Společnost

Mgr.Bc. Marcela Šupíková

Lokalita pracoviště

Akátová 2695, 440 01 Louny 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v zemědělství v oboru Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství
Alternativní názvy profese: Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr.Bc. Marcela Šupíková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr.Bc. Marcela Šupíková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému