Pomocná síla do kuchyně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola, Praha 4, Jižní IV., 10 hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocníci v kuchyni - pomocná síla do kuchyně.

místo výkonu práce: Jižní IV 1750/10, Praha 41 kontakt: Keithová Jana Bc., tel.: kontakt, 7 - 14:30h e-mail: kontakt výhodou je praxe v oboru nebo výuční list v oboru kuchař/ka. Mzda podle tabulek. Jednosměnný provoz, volné víkendy, podnikové stravování, na které částí přispívá zaměstnavatel z FKSP.

Společnost

Základní škola, Praha 4, Jižní IV., 10

Lokalita pracoviště

Jižní IV 1750, 141 00 Praha 41 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocníci v kuchyni v oboru Gastronomie

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola, Praha 4, Jižní IV., 10 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola, Praha 4, Jižní IV., 10 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému