PRACOVNÍK PRO LEPENÍ A ÚDRŽBU REKLAMNÍCH PLOCH

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EUROBILLBOARD s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti propagace a reklamy - pracovník pro lepení a údržbu reklamních ploch.

Náplň práce: lepení a údržba reklamních ploch a další dle potřeb společnosti, místo výkonu práce jsou České Budějovice Měsíční mzda 25000 Kč, upřesnění mzdy při osobním jednání Požadavky: ŘP sk. B,E, zkušenosti se svařováním, fyzická zdatnost, bezúhonnost, poctivost, pracovitost, časová flexibilita, zodpovědnost, samostatnost Práce možná na HPP nebo ŽL Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.

Společnost

EUROBILLBOARD s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Staré trati 1733, 370 11 České Budějovice 11, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Pracovníci v oblasti propagace a reklamy

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EUROBILLBOARD s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EUROBILLBOARD s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému