Přepážkový pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČESKÁ POŠTA, státní podnik hledá vhodného kandidáta na pozici Přepážkoví pracovníci na poštách - přepážkový pracovník/ce.

Pozice: přepážkový pracovník/ce Požadavky: výborné komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, aktivní přístup k zadaným úkolům a k jejich plnění v požadované kvalitě Náplň práce: vykonávání standardních poštovních služeb na přepážce,příjem a výplata poštovních poukázek, příjem a výdej poštovních zásilek, prodej poštovních cenin a kolků, výplata důchodů Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na dětské tábory, rekreační zařízení, zázemí stabilního podniku, stejnokroj, školení hrazená zaměstnavatelem a další Nástup možný ihned na dobu určitou na 1 rok. Mzda: 12 000,- až 13 500,- Kč. Kontakt:Štěpánková Michaela, e-mail: kontakt Místo výkonu práce:ČESKÁ POŠTA, státní podnik Nečín, Nečín č.p. 3

Lokalita pracoviště

Nečín 3, 262 13 Nečín, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 13 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

24.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČESKÁ POŠTA, státní podnik výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČESKÁ POŠTA, státní podnik o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému