OPERÁTOR/KA KONTAKTNÍHO CENTRA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Creative Holding s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - operátor/ka kontaktního centra.

Vhodné i jako brigáda pro studenty, studentky či ženy na mateřské dovolené. Co nabízíme? - Můžeš si určit svoji pracovní dobu v časovém rozmezí od 8:30 do 19:00 - 100 Kč/ hod - Občerstvení na pracovišti - Tým, který Vám bude oporou - Přátelský kolektiv - Školení komunikačních dovedností ZDARMA Co požadujeme? - Chuť pracovat - Uživatelskou znalost PC - Příjemný projev Kontakt: kontakt, personální odd kontakt

Společnost

Creative Holding s.r.o.

Lokalita pracoviště

Moskevská 28, 460 01 Liberec 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Creative Holding s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Creative Holding s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému