Pracovnice pobočky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Okna Macek a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - pracovnice pobočky.

Požadujeme: - ukončené středoškolské vzdělání - logické a technické myšlení - znalost práce na PC - komunikativnost - profesionální a příjemné vystupování - spolehlivost, pečlivost, samostatnost Nabízíme: - práci ve stabilní společnosti s 20-letoutradicí - příspěvek na stravování Pracovní doba Po - Pá 8:00 - 16:30. Podmínkou je absolvování vstupního třítýdenního školení v sídle firmy v Dubňanech na jižní Moravě. Životopisy zasílejte na kontakt, do předmětu napište MĚLNÍK

Společnost

Okna Macek a.s.

Lokalita pracoviště

Nová 99, 276 01 Mělník 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 1 400 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Okna Macek a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Okna Macek a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému