Zdravotní sestra do zubní ordinace

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lékárna Petrovice s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní instrumentáři - zdravotní sestra do zubní ordinace.

Místo výkonu práce: Petrovice 118. Do zubní ordinace v Petrovicích u Ústí nad Labem hledáme zdravotní sestřičku /může být i instrumentářka/. Požadujeme: SŠ vzdělání se stomatologickým zaměřením /vhodné i pro zubní laborantky/, dále preciznost, důslednost, příjemné vystupování, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost, řidič.průkaz skup. B. výhodou. Klademe důraz na čistotu a organizační schopnosti. Nástupní plat 15.000,-Kč čistého / měsíc. Jedná se o práci v příjemném, čistém prostředí a přátelském kolektivu. Zaměstnanecké výhody: Úhrada měsíčních nákladů na dopravu do zaměstnání. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: kontakt nebo nás kontaktujte na tel.čísle: 777 66 55 57

Lokalita pracoviště

Petrovice 118, 403 37 Petrovice u Ústí n.Labem, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 180 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lékárna Petrovice s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lékárna Petrovice s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému