ASISTENT/KA PEDAGOGA PRO 1.ST. ZŠ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres Klatovy hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti pedagogů - asistent/ka pedagoga pro 1.st. zš.

Asistent/ka pedagoga pro 1. st. ZŠ Vzdělání: minimálně středoškolské vzdělání se specializačním kurzem pro asistenty pedagoga nebo vysokoškolské vzdělání pedagog. směru Úvazek: 0,53h týdně Strukturovaný životopis zasílejte na uvedený email. Kontakt: Šproch Zdeněk, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres Klatovy

Lokalita pracoviště

Rohozenská 225, 340 21 Janovice nad Úhlavou, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 7 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres Klatovy výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres Klatovy o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému