Projektový vedoucí - Apple CarPlay

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji - projektový vedoucí - apple carplay.

Místo výkonu práce: Českobratrské náměstí 1321, 29301 Mladá Boleslav 1 Náplň práce: Vedení projektu vývoje konektivity mobilních zařízení Apple s vozem Projednávání s oblastmi termínového plánu Projednání plánu testů Infotainment systému s testery Spolupráce na testování a jízdních zkouškách Dozor nad vývojem u subdodavatelů Spolupráce s oddělením controllingu, marketingu, kvality, nákupu a servisních služeb Požadujeme: Znalost technologií Apple Vzdělání nebo praxe v technickém oboru (elektrotechnika) Znalost infotainment systémů automobilů, elektroniky, mobilní komunikace a multimédií Zájem o technologické trendy v oblasti autotomotive a IT Pokročilá znalost anglického jazyka (komunikace na denní bázi)

Lokalita pracoviště

Českobratrské náměstí 1321, 293 01 Mladá Boleslav 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji

Mzdové podmínky

Základní mzda: 34 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému