Vývojový Konstruktér zbraní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AGN Technology s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech - vývojový konstruktér zbraní.

Místo výkonu: Dobronická 59/19,142 00 Praha 4-Libuš Kontakt: Demchuk Tatyana, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Náplň práce: - navrhování konstrukčních částí a sestav v SolidWorks; - příprava výkresů pro výrobu v souladu s normami výroby; - vypracování pomocných zařízení pro výrobu Požadujeme: - výborná znalost programu SolidWorks - povinný požadavek. Certifikát SW - výhodou; - znalost procesů obrábění kovů; - praxe na podobné pozici nejméně 3 let podmínkou; - vysokoškolské technické vzdělání; - znalost ruštiny a/nebo angličtiny na komunikativní úrovni - je žádoucí; - kreativní myšlení a moderní přístup k navrhování jednotlivých složek a mechanismů; - svědomitost, schopnost samostatné práce, manuální zručnost a zodpovědnost; - čistý trestní rejstřík - zbrojní průkaz - výhodou. Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr - mzdové ohodnocení odpovídající praxi - místo výkonu: Praha 4 - nástup možný ihned Společnost si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Společnost

AGN Technology s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dobronická 59, 142 00 Praha 411 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AGN Technology s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AGN Technology s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému