MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/NICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost pewag Snow Chains s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kovů - montážní dělník/nice.

Místo výkonu práce: Matyášova č.p. 2095, 560 02 Česká Třebová 2 Požadujeme: - SOU - vyučení - manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost Rozsah práce: - montáž a balení sněhových řetězů - zaučení ve výrobním závodě ve Vamberku (2-3 měsíce) - práce je vhodnější pro ženy Nabízíme: - stravenky - 5 týdnů dovolené - příspěvek penzijního připojištění, pojištění odpovědnosti - 2500 Kč za 100% přítomnost na pracovišti po dobu 3 po sobě jdoucích měsíců - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLETE ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: kontakt

Společnost

pewag Snow Chains s.r.o.

Lokalita pracoviště

Matyášova 2095, 560 02 Česká Třebová 2 (Pardubický), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti pewag Snow Chains s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost pewag Snow Chains s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému