Operátor servisovaných LCD panelů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RACETEQ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení - operátor servisovaných lcd panelů.

Místo výkonu práce: K Myslivně 2362/9, Ostrava Poruba Prosím, zašlete svůj životopis na email kontakt Osobní pohovor bude domluven na základě emailové komunikace či osobního jednání s paní Lucií Endlovou (sídlí v Ostravě Třebovicích). Náplní práce je rozebírání, úprava a následné skládání servisovaných LCD (velká úhlopříčka) s důrazem na čistotu produktu. Jedná se o práci ve specializovaném pracovišti ("clean room"). Pracovní smlouva na dobu určitou (možnost prodloužení na neurčito). Jedná se o jednosměnný provoz, Po - Pá 6:00 - 14:30. Tato pozice je fyzicky náročná, jedná se také o manipulaci s velkými LCD panely. Požadujeme: - trpělivost - pečlivost - vhodné i pro absolventy - pracoviště v Ostravě-Porubě

Společnost

RACETEQ s.r.o.

Lokalita pracoviště

K Myslivně 2362, 708 00 Ostrava 8, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 17 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RACETEQ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RACETEQ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému