sociální pracovník v konaktním centru Žatec

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Most k naději hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - sociální pracovník v konaktním centru žatec.

místo výkonu práce: Źatec vzdělání dle zákona 108/2016 Sb. o sociálních službách na výše uvedenou pozici trestná bezúhonnost věk min. 21 let abstinence od omamných a psychotropních látek psychická stabilita a odolnost vůči stresu schopnost pracovat bez předsudků a s velko mírou empatie s lidmi ohroženými sociálním vyloučením ochota pracovat s uživateli drog emaptie, komunikativnost, schopnost týmové spolupráce i schopnost samostatné práce a ochota učit se novým věcem nabízíme: Práce na HPP, platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě možnost profesionálního rozvoje a vzdělávání v oboru, prostor pro samostatnost a tvořivost. Zájemci mohou zasílat své životopisy společně s motivačním dopisem na emailovou adresu: vedoucí.kontakt

Společnost

Most k naději

Lokalita pracoviště

Dvořákova 11, 438 01 Žatec 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Most k naději výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Most k naději o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému