Pracovníci v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov seniorů Jenštejn, poskytovatel sociálních služeb hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení - pracovníci v sociálních službách.

Místo pracoviště: - Vinořská 78, 250 73 Jenštejn Prvotní kontakt: - tel.: kontaktPo - Pá od 08:00 do 15:00 - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - vhodný kurz pracovníka v sociálních službách Zaměstnanecké výhody: - stravování zajištěno v místě zaměstnavatele, dovolená 5 týdnů - příspěvky na dovolenou

Společnost

Domov seniorů Jenštejn, poskytovatel sociálních služeb

Lokalita pracoviště

Vinořská 78, 250 73 Jenštejn, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 600 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov seniorů Jenštejn, poskytovatel sociálních služeb výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov seniorů Jenštejn, poskytovatel sociálních služeb o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému