Manažer DC pro střední a východní Evropu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Eaton Elektrotechnika s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech - manažer dc pro střední a východní evropu.

Manažer pro DC (střední a východní Evropa) bude zodpovědný hlavně za: - profesionální vedení lokálních skladů v regionu (ČR, Rumunsko, Rusko, Ukrajina, Turecko atd.) - strategické projekty - vytvoření kultury změny a neustálého zlepšování (bes-in-class) - zabezpečení motivujícího prostředí profesionálních distribučních center Požadavky: - perfektní znalost angličtiny + dalšího jazyka CEE - vysoce pokročilé analytické a kognitivní schopnosti - vysokoškolské vzdělání (ideálně MBA nebo jiný titul) - 10-ti leté zkušenosti z minimálně jedné oblasti (ideálně z obou): správa provozní organizace a/nebo WH (distribuce) - schopnost vysokého nasazení (zvládání mnoha úkolů napříč regionem) - obchodní zkušenosti na regionální úrovni velmi žádoucí - tvůrčí osobnost se silným prozákaznickým přístupem - vizionář, inovátor, profesionální manažer a leader - kreativní přístup k řešení problémů Preference kandidátů ze zemí mimo EU (např. z východní Evropy) - vzhledem k zodpovědnosti za řízení distribučních center i mimo EU Místo výkonu práce: Průmyslová 1506, 691 23 Pohořelice

Lokalita pracoviště

Průmyslová 1506, 691 23 Pohořelice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 000 - 130 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Eaton Elektrotechnika s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Eaton Elektrotechnika s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému