Vykonavatel soudního exekutora

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Roubal Martin, Mgr. - soudní exekutor hledá vhodného kandidáta na pozici Soudní vykonavatelé - vykonavatel soudního exekutora.

Požadavky na uchazeče: - úplné středoškolské vzdělání; znalost práce na PC; řidičské oprávnění min. skupiny B; trestní bezúhonnost; odolnost vůči stresu; časová flexibilita; samostatnost, spolehlivost; fyzická zdatnost; ochota cestovat po celé ČR; odborná zkouška vykonavatele výhodou; znalost exekučního prostředí výhodou; Náplň práce: - komunikace s účastníky exekučního řízení; práce v terénu; provádění místních šetření a soupisů movitých věcí u povinných osob; exekuční vymáhání pohledávek; administrativní činnost; V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis s fotografií a motivačním dopisem na uvedenou e-mailovou adresu. Výběrové řízení je vícekolové. V případě, že uchazeč nebude kontaktován do 30 dnů od zaslání životopisu, do dalšího kola nepostoupil.

Společnost

Roubal Martin, Mgr. - soudní exekutor

Lokalita pracoviště

Jarošovská 48, 377 01 Jindřichův Hradec 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Roubal Martin, Mgr. - soudní exekutor výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Roubal Martin, Mgr. - soudní exekutor o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému