Dělník/dělnice v geologickém průmyslu - pomocník/pomocnice obsluhy vrtné soupravy nebo vrtmistr/ová

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GEO krtek s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vrtači při geologických a hydrologických průzkumech - dělník/dělnice v geologickém průmyslu - pomocník/pomocnice obsluhy vrtné soupravy nebo vrtmistr/ová.

Místo výkonu práce Pardubice. Pracovní úvazek plný, možné i na DPP nebo DPČ Pružná pracovní doba - jednosměnný provoz. Hledáme pracovníky na pozici:pomocný dělník obsluhy vrtné soupravy nebo vrtmistr. Práce na osádce vrtné soupravy. Řidičský průkaz typu -B Řidičský průkaz typu C výhodou. Praxe v oboru - výhodou Zaměstnanecké výhody: prémie a osobní ohodnocení, cestovné diety. Místo je vhodné i pro absolventy. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Společnost

GEO krtek s.r.o.

Lokalita pracoviště

Milheimova 2689, 530 02 Pardubice 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GEO krtek s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GEO krtek s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému