Administrativní pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TOP School s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník/ce.

z. 24.8.2016 Požadavky: Jazyková škola TOP School hledá administrativního pracovníka pro své pobočky v Novém Jičíně a Frýdku-Místku (pracovní doba: 2 dny ve Frýdku-Místku, 2 dny v Novém Jičíně). Pracovní náplň: - administrativní a organizační práce související s chodem sekretariátu (vyřizování pošty, příprava materiálů pro jednání, vystavování faktur a příjmových dokladů, vyplňování týdenních a měsíčních reportů, objednávání kancelářských potřeb) - kontakt s klienty a vyhledávání nových klientů Požadujeme: - Samostatnost a smyslem pro zodpovědnost - Středoškolské vzdělání nejlépe ekonomického / obchodního směru - Základní znalost anglického jazyka výhodou - Znalost práce na PC - standard MS Office + internet - Ochotné, vstřícné, komunikativní a příjemné jednání - Loajalita, iniciativa, spolehlivost a odpovědnost za výsledek - Potenciál pro samostatnou činnost asistentky vedení společnosti - Ochota vstřebávat nové poznatky a přizpůsobit se týmu spolupracovníků - Časová flexibilita Kontakt: svuj životopis posílejte na e-mail:kontakt, tel.: kontakt, kontaktní osoba - p. Bc. Petra Mikesková

Společnost

TOP School s.r.o.

Lokalita pracoviště

B. Martinů 1885, 741 01 Nový Jičín 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP School s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TOP School s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému