Pro našeho klienta, logistické centrum v Boru u Tachova, hledáme muže i ženy na pozici skladníka s VZV/pickera/packera/receiving... Jedná se o dlouhodobou práci na HPP, 8 hodinová pracovní doba(pracovní doba od cca od 12-20:30hod, PO-PÁ), možnost přesčasů. MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bor u Tachova

PRÁCE V LOGISTICE S VÝDĚLKEM AŽ 23 000 KČ?ZDARMA UBYTOVÁNÍ A NAVÍC NÁBOROVÝ BONUS 5000 KČ

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

NÁPLŇ PRÁCE: běžné skladové operace spojené především s přípravou zásilek na expedici a vykládáním, štítkování, etiketování, balení zásilek, příjem, výdej, obsluha VZV.

Pro našeho klienta, logistické centrum v Boru u Tachova, hledáme muže i ženy na pozici skladníka s VZV/pickera/packera/receiving...

Jedná se o dlouhodobou práci na HPP, 8 hodinová pracovní doba(pracovní doba od cca od 12-20:30hod, PO-PÁ), možnost přesčasů.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bor u Tachova

!!! ČISTÝ MĚSÍČNÍ VÝDĚLEK AŽ 18.000,-KČ - 23.000,-Kč!!!

Chcete pracovat na této pozici? Pak nám pošlete životopis.

Požadujeme:

pečlivost, zodpovědnost
ochotu učit se novým věcem
trestní bezúhonnost(čistý rejstřík trestů nustností!)
chuť do práce

Nabízíme:

příjemné pracovní prostředí
možnost ubytování nebo příspěvek na bydlení
možnost týdenních záloh
mzda: cca od 18.000 – 23.000,- Kč ČISTÉHO!!!
docházkový bonus
možnost přesčasů
zvýhodněné stravování
náborový BONUS 5000 KČ!!!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle  či na emailu.

Společnost

Jobs 4 Joy SE

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 501-1 500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Rohanské nábřeží 657/7, 18600 Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Personální agentury
Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladník, Skladník - řidič vysokozdvižných vozíků, Skladový operátor

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Kolektiv 25-35let
  • Kolektiv 30-40let
  • Kolektiv 40+
  • Zásadně bez kravaty
  • Není třeba žádný cizí jazyk
  • Je si kde zakouřit
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jobs 4 Joy SE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jobs 4 Joy SE o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému