Mistr ve stavebnictví

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost METAL TRADE COMAX, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - mistr ve stavebnictví.

Pracoviště: sídlo společnosti ve Velvarech u Prahy Nástup možný dle dohody Náplň práce: komunikace se subdodavateli na stavbě materiálové a technické zabezpečení stavby dohled a kontrola správného provedení stavebních prací a výkonů dohled na dodržování předpisů vedení stavebního deníku a příslušných dokumentů samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost Požadujeme: minimálně vyučení s praxí nebo SŠ s maturitou technického směru (i absolvent) aktivní řidičský průkaz skupiny B pečlivost, spolehlivost, samostatnost Nabízíme: Práci v perspektivní společnosti a kolektivu spolupracovníků pod vedením zkušeného stavbyvedoucího Nástupní plat dle dohody, vzdělání a praxe 13. plat, 5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijní připojištění Služební mobilní telefon Závodní stravování

Lokalita pracoviště

Sídliště 420, 273 24 Velvary (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti METAL TRADE COMAX, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost METAL TRADE COMAX, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému