koordinátoři údržby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Gates Hydraulics s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - koordinátoři údržby.

Náplň práce: . Koordinace pracovníků údržby, zadávání práce a kontrola jejich splnění . Vedení veškerých potřebných záznamů o opravách strojů a zařízení . Zajišťování cenové nabídky a vystavení objednávky potřebné pro hladký chod firmy . Zajišťování preventivní údržby TPM (zpracování STW, plánování a vyhodnocování efektivnosti) . Zodpovědnost za koordinaci pracovníků externích firem, jejich školení a předávání pracoviště . Zodpovědnost za tvorbu LOTO instrukcí a izolačních bodů, jejich aktualizaci a evidenci . Zodpovědnost za revize a kontroly vyhrazených technických zařízení . Navrhování a realizace zlepšení vedoucích k optimalizaci procesu a úsporám nákladů . Zodpovídá za elektroinstalaci v celém výrobním závodě, zajišťuje revize a pravidelné kontroly . Sledování spotřeby energií, navrhování a realizace akcí ke snižování spotřeby . Odpovědnost za dodržování ostatních předpisů a nařízení v oblasti kvality, BOZP, požární ochrany apod. . Odpovědnost za minimalizaci čerpání nákladů a zvyšování efektivnosti řízených procesů Požadujeme: . SŠ vzdělání technického zaměření (obor elektro výhodou) . Praxe v oblasti údržby . Znalost požadavků české legislativy na strojní zařízení . Základní znalost pneumatických a hydraulických okruhů, znalost PLC - výhodou . Odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb. – minimálně § 6 . Komunikativní znalost anglického jazyka . Schopnost vedení skupiny lidí, organizace a kontrola práce . Dobrá uživatelská znalost práce na PC . Samostatnost, flexibilita, preciznost, ochota nést zodpovědnost . Odolnost vůči stresu, asertivita, systémovost, analytické myšlení . ŘP sk. B Nabízíme: . Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti orientované na Lean Manufacturing . Moderní technologické vybavení . Možnost profesního rozvoje a seberealizace . Příjemné a bezpečné pracovní prostředí . Zajímavé finanční ohodnocení . Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců . Nárok na dny dovolené navíc v závislosti na délce trvání pracovního poměru . Závodní stravování s nadstandardním příspěvkem Místo výkonu práce: Karviná Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody V případě zájmu zašlete prosím svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu kontakt Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na čísle kontakt. kontakt

Lokalita pracoviště

Dětmarovická 409, 733 01 Karviná 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr strojírenské výroby v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • vyhláška 50 - §6

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gates Hydraulics s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Gates Hydraulics s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému