Mistr/ová strojírenské výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jihomoravská armaturka spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - mistr/ová strojírenské výroby.

Pracovní náplň: Jako člen výrobního týmu společnosti budete mít na starosti zejména: - organizaci a kontrolu práce svěřených pracovníků - řízení efektivní činnosti výroby, plnění výrobního pánu - kontrolu a zodpovědnost za dodržování výrobních procesů - vedení, komunikaci a motivaci svěřených pracovníků - plánování personálu na základě kapacitních požadavků - vedení, kontrolu a reportování směnové evidence - aktivní prosazování "kultury bezpečné práce" a prevenci vzniku pracovních úrazů Požadujeme: - SOU s maturitou či výučním listem (strojírenský/technický směr) - praxe na obdobné pozici min. 3 roky - orientace a čtení technické dokumentace - znalost práce s PC (zejména Word, Excel, Outlook) - znalost principů štíhlé výroby výhodou (5S, Kanban, FIFO, výroba "just in time") - znalost AJ nebo NJ výhodou, nikoliv podmínkou - schopnost převzít odpovědnost za výsledky svěřeného pracoviště - pečlivost, samostatnost, flexibilita, komunikativnost a schopnost týmové spolupráce - ŘP sk. B

Lokalita pracoviště

Lipová alej 3087, 695 01 Hodonín 1 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr strojírenské výroby v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

27.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jihomoravská armaturka spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jihomoravská armaturka spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému