Obsluha čerpací stanice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Tomáš Bím hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - obsluha čerpací stanice.

Místo výkonu práce: Pražská, Bakov nad Jizerou Prvotní kontakt: telefonicky nebo emailem Náplň práce: obsluha zákazníků na čerpací stanici, práce s finanční hotovostí, naskladnění a prodej zboží, úklid. Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, loajalitu, příjemné vystupování. Zaměstnanecké výhody: kvalitní zaučení, odpovídající mzdové ohodnocení, odměny, příjemné pracovní prostředí.

Společnost

Tomáš Bím

Lokalita pracoviště

Bakov nad Jizerou, Bakov nad Jizerou, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Čerpadlář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

26.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tomáš Bím výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Tomáš Bím o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému