Operátor v čistém prostředí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Microtechnic International CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - operátor v čistém prostředí.

Společnost Microtechnic International CZ s.r.o. je uznávaným hráčem v automobilovém odvětví. S více než 300. zaměstnanci po celém světě patří mezi celosvětově uznávané průmyslové výrobce plastových součástek pro automobilový průmysl. MICROTECHNIC působí v rámci celého světa, kromě České Republiky, také v Monaku, Tunisku a Singapuru. Je pro Vás důležité zázemí stabilní zahraniční společnosti? Máte rádi otevřený přístup, jste flexibilní, rádi pracujete v týmu a posouváte věci kupředu? Překážky berete jako výzvu? Pak hledáme právě Vás. Co vás čeká Práce v menším příjemném kolektivu, v čistém prostředí. Práce na 2 až 3 směny. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Zodpovědnost za svou řádně vykonanou práci Zodpovědnost za dodržování výrobních a pracovních postupů Kontrola výrobních zařízení a postupů v průběhu výroby Provádění evidence výrobních parametrů a čištění zařízení Výhodou bude, pokud máte Zkušenost s prací v průmyslu Flexibilita, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení Ochota pracovat poctivě a svědomitě Co vám můžeme nabídnout zázemí stabilní mezinárodní společnosti moderní pracovní prostředí přátelský kolektiv místo výkonu práce Brno Modřice dobré finanční podmínky Smlouva na dobu neurčitou 5 týdnů dovolené

Společnost

Microtechnic International CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Evropská 884, 664 42 Modřice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Plastikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

26.5.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Microtechnic International CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Microtechnic International CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému