Šička - švadlena

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LASTING SPORT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha šicích a vyšívacích strojů - šička - švadlena.

Způsob hlášení uchazečů: - e-mailem - kontakt - telefonicky - kontakt, kontakt Kontaktní osoby: p.Walterová, p.Jungová Upřesňující informace: - požadujeme uchazeče vyučené v oboru šička - krejčová nebo s praxí šičky pro šití funkčních trik, precizní a zodpovědné , práce v příjemném prostředí Pracovní doba: 6:30 - 15:00 hodin Pracovní úvazek - plný, dle dohody možno na zkrácenou pracovní dobu. Zaměstnanecké výhody - zaměstnavatel již 25 let na trhu , Místo výkonu práce: Mánesova 1770, Sokolov

Společnost

LASTING SPORT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mánesova 1770, 356 01 Sokolov 1 (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Švadlena v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Obsluha šicích a vyšívacích strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LASTING SPORT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LASTING SPORT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému